• STRONA NIEAKATYWNA - ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN POD NOWYM ADRESEM

• Zarządzenie w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkół publicznych

• Zarządzenie w sprawie ograniczenia działalności grupy "Tygryski" w oddziale filialnym w Płociczu.

• Zarządzenie w sprawie ograniczenia działalności szkół publicznych

• Komputery dla uczniów do nauki zdalnej

• Zarządzenie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w kl. III a

• Zarządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

• Zarządzenie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w klasie I a w SP w Kamieniu Krajeńskim ze względu na sytuację epidemiologiczną

• Zarządzenie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w klasach IV — VIII w SP i oddziale zerowym Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Krajeńskim ze względu na sytuację epidemiologiczną

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DEN.

• Zarządzenie w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w kl. VI b SP w Kamieniu Kraj. ze względu na sytuację epidemiologiczną

• "Lekcja historii" o obozie w Radzimiu

W 2013 r. grupa "Śladowców" z Publicznego Gimnazjum w Kamieniu pod kierunkiem nauczyciela Aleksandra Atamańskiego realizowała projekt "Przystanek Radzim", w którym omówili m.in. miejsce kaźni Polaków w Radzimiu oraz przedstawili sylwetki rodziny Seyda - ostatnich właścicieli majątku. Realizacja projektu zaowocowała współpracą z IPN z Bydgoszczy oraz oddziałem TVP Bydgoszcz. Niedawno pod koniec września nakręcono film tzw. "Lekcja historii" o obozie w Radzimiu, którego emisja miała miejsce 9 X 2020 r. Jeżeli ktoś go nie oglądał, to w imieniu p. Aleksandra Atamańskiego zapraszamy. Link do niego poniżej, wystarczy kliknąć.

• Procedura postępowania w sytuacji zawieszenia zajęć w szkole i przedszkolu ze względu na sytuację epidemiologiczną

• DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

• NOWY TERMIN PŁATNOŚCI UBEZPIECZNIA

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, iż został przedłużony termin płatności ubezpieczenia NNW Szkolnego za dzieci.

Płatności można dokonywać do środy 07.10.2020 r.

Numer konta 25 1020 1462 0000 7402 0290 4563 oraz pozostałe dane do dokonania przelewu pozostają bez zmian (odbiorca Bożena Bonin, w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz do jakiej klasy dziecko uczęszcza).

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji pod nr tel. 667225240

Serdecznie dziękuję

• Światowy Dzień tabliczki mnożenia i uśmiechu

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień tabliczki mnożenia i uśmiechu.

• Weźmy udział w projekcie

• Pożegnanie lata w klasach 1 - 3.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pożegnanie lata.

Dziękujemy p. Grażynie oraz p.Żanecie za przygotowanie tak kolorowego dnia.

• "Dzień Pustej Klasy" uczniów klasy 2 a

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Pustej Klasy

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w kl. 1 - 3.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w kl. 1 - 3