Nawigacja

 • Dypolm za udział w IV Edycji Konkursu "Edukujemy-Pomagamy".

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii REBA.

 • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w kl. I - VI

 • Uroczytość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Pożegnanie ostatniego rocznika gimnazjalistów i pierwszego klas ósmych.

 • Piknik rodzinny kl. 3 a (SP)

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Piknik rodzinny kl. 3 a (SP).

 • Projekty gimnazjalne - fotorelacja.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Projekty gimnazjalne - fotorelacja..

 • Drodzy Rodzice przyszłorocznych pierwszaków !

   

  Drodzy Rodzice przyszłorocznych pierwszaków !

   

  Zapraszamy Rodziców dzieci rozpoczynających  we wrześniu naukę w klasie I  na zebranie informacyjne, które odbędzie się 24.06.2019 r. o godzinie 17.00 w szkole w sali nr 2.

   

   Cele spotkania:

  zapoznanie rodziców z nauczycielami i warunkami nauki,

  •poznanie oczekiwań rodziców związanych z rozpoczęciem przez dziecko nauki w szkole

  •przekazanie informacji na temat oczekiwanych umiejętności dzieci rozpoczynających naukę.

   

 • Z wizytą w szkółce leśnej w Nieżychowicach

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Z wizytą w szkółce leśnej w Nieżychowicach.

 • VI B na biwaku nad j. Juchacz i j. Brzuchowo

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii VI B na biwaku nad j. Juchacz i j. Brzuchowo.

 • VI a - dzień z wychowawcą

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii VI a - dzień z wychowawcą.

 • Aktualne informacje.

   

  Dnia 14.06. oraz 17.06. 2019r lekcje będą skrócone. Obowiązuje wcześniejszy harmonogram.

  We wtorek 18.06.2019 w godzinach od 8.00 do 12.30 planowany jest „Dzień z wychowawcą”.

   

 • List Kuratora Oświaty

     

  Bydgoszcz, 12 czerwca 2019 r.

   

  Szanowni Rodzice

  Drodzy Uczniowie,

   

  wakacje letnie to szczególny okres. W czerwcu, lipcu i sierpniu spędzamy czas nad wodą, w górach lub w lesie. Część wakacyjnego wypoczynku wypełnia zabawa w miejscu zamieszkania. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych proszę o zapoznanie się z poniższą informacją.

   

  Wypoczynek zorganizowany

  Organizator wypoczynku (kolonii, obozu) musi zgłosić wyjazd do właściwego (ze względu na siedzibę organizatora) kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci ma obowiązek w zgłoszeniu podać m.in. dane dotyczące miejsca wypoczynku i rodzaju zakwaterowania, liczby uczestników, zatrudnionej kadry oraz programu pracy z dziećmi. Musi również podać informacje na temat zapewnianej opieki medycznej. Dzięki temu wizytatorzy mogą skontrolować miejsca wypoczynku nie tylko przed, ale i w trakcie pobytu dzieci.

  Rodzice przed wykupieniem turnusu, mogą sprawdzić organizatora  w specjalnej bazie danych uruchomionej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dostępnej pod adresem www.wypoczynek.men.gov.pl. Znajdują się w niej wszystkie legalnie organizowane obozy, kolonie i inne formy zorganizowanego wypoczynku. Informacja o poszczególnych turnusach udostępniania jest służbom sprawującym nadzór nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży: Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Z bazy wypoczynku dowiemy się wszystkiego o organizatorze, m.in. poznamy jego adres, numer telefonu, e-mail, termin oraz lokalizację wypoczynku.

  Jeżeli do rodziców docierają niepokojące sygnały o okolicznościach, czy warunkach lub sytuacjach należy zgłosić je przede wszystkim do kuratorium oświaty właściwego ze względu na miejsce lokalizacji wypoczynku. W zależności od problemu, jakiego dotyczą nieprawidłowości, rodzice mogą także powiadomić właściwą (zgodnie z miejscem wypoczynku) powiatową stację sanitarno-epidemiologiczną, straż pożarną lub inne służby interwencyjne.  

   

  Przestrzeganie poniższych rad i wskazówek pozwoli uniknąć tragedii oraz spędzić bezpiecznie wakacyjny czas.

   

  Wypoczynek nad wodą

  1. Najbezpieczniejsza jest kąpiel w miejscach odpowiednio zorganizowanych i oznakowanych. Nie korzystaj z kąpieli w gliniankach, stawach, na żwirowiskach – mogą być bardzo zanieczyszczone, zarośnięte i głębokie; w razie zagrożenia nikt Cię nie usłyszy. 2. Bardzo lekkomyślne jest pływanie w miejscach, gdzie kąpiel jest zakazana. Informują o tym znaki i tablice. Nie wolno też pływać na odcinkach szlaków żeglugowych oraz w pobliżu urządzeń i budowli wodnych (mostów, zapór, portów itp.). 3. Jeśli dzieci są w wodzie, rodzice powinni mieć nad nimi ciągły nadzór nawet wtedy, gdy umieją pływać. Jedno zachłyśnięcie może się skończyć utonięciem. 4. Obecność ratowników nie zwalnia rodziców lub opiekunów z obowiązku pilnowania dziecka. Odpowiedzialność za swoje dzieci zawsze ponoszą rodzice. 5. Nie pływaj w czasie burzy, mgły, gdy wieje porywisty wiatr. 6. Nie skacz do wody, gdy skóra jest nagrzana po bezpośrednim kontakcie ze słońcem. Przed wejściem do wody skorzystaj z prysznica lub stopniowo ochlap klatkę piersiową, szyję i nogi – unikniesz wtedy wstrząsu termicznego, skurczu lub omdlenia. 7. Nie pływaj w miejscach, gdzie jest dużo wodorostów lub wiesz, że występują zawirowania i zimne prądy. Pływaj w miejscach dobrze Ci znanych. 8. Nie skacz do wody w miejscach nieznanych, gdy nie wiesz, jaka jest głębokość wody i jak ukształtowane jest dno. Może się to skończyć śmiercią lub kalectwem! Absolutnie zabronione są w takich miejscach skoki na tzw. główkę. Pamiętaj też, żeby nie popychać innych kąpiących się i wypoczywających. 9. Nie pływaj na czczo lub bezpośrednio po posiłku. 10. Pamiętaj, że materac dmuchany nie służy do wypływania na głęboką wodę, daleko od brzegu. 11. Nie krzycz nad wodą, nie rób niepotrzebnego hałasu, nie wzywaj pomocy dla żartu. Jeśli widzisz, że ktoś w wodzie lub na brzegu potrzebuje pomocy ratownika, najlepiej unieś obie ręce, krzyżuj i rozkładaj je nad głową.

   

   

  Wypoczynek w górach 1. Wybierając się w podróż po górskich szlakach zaopatrz się w odpowiednie buty i ubranie. Miej ze sobą na wszelki wypadek latarkę, płaszcz przeciwdeszczowy oraz ciepłe ubrania. 2. Sprawdź prognozę pogody na dzień wędrówki. Pogoda w górach może zmienić się niezwykle szybko. Silny wiatr halny może utrudnić poruszanie się, a także doprowadzić do szybkiego wyziębienia organizmu, z kolei słońce to ryzyko odwodnienia oraz poparzeń słonecznych. 3. Samotne wychodzenie w góry jest niebezpieczne.

   

   

  4. Planuj trasy stosownie do swoich możliwości fizycznych i doświadczenia. 5. Zadbaj o wyposażenie z apteki (folię izotermiczną – złoto-srebrną, kompres gazowy, bandaż, kawałek plastra, bandaż elastyczny, żel łagodzący ukąszenia owadów, krem z filtrem UV gdy świeci słońce). 6. Zabierz ze sobą lekkie, łatwo przyswajalne jedzenie o wysokiej kaloryczności (np. herbatniki, batony, kanapki, jajka ugotowane na twardo, owoce) oraz wodę do picia. 7. Nie zapomnij zabrać ze sobą naładowanego telefonu komórkowego po to, aby był z Tobą kontakt i, abyś Ty w razie potrzeby mógł wezwać pomoc. 8. W hotelu/pensjonacie/schronisku zostaw wiadomość gdzie idziesz i jaką trasą, a także czas planowanego powrotu (może okazać się potrzebny do identyfikacji Twojego położenia, gdy ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi) – pamiętaj, by nie zmieniać tej trasy! 9. Jeśli zaskoczy Cię burza, udaj się w bezpieczne miejsce tzn. oddal się od drzew, zbiorników wodnych, metalowych konstrukcji, zejdź ze szczytów, wyłącz telefon komórkowy – schowaj się w naturalnym zagłębieniu terenu, usiądź na plecaku; jeśli jest Was więcej – rozproszcie się, ale bądźcie w zasięgu wzroku! Jeśli burza dopiero się zaczyna – zawróć ze szlaku. 10. Gdy pojawia się mgła – najlepiej zawrócić ze szlaku, zwłaszcza, gdy nie masz wprawy w chodzeniu po górach i nie znasz terenu.

  Wypoczynek w lesie 1. Idąc do lasu pamiętaj, że łatwo w nim zabłądzić. Dlatego przed wycieczką koniecznie spójrz na mapę. Zaplanuj trasę wcześniej i oceń realnie swoje możliwości. Zabierz ze sobą urządzenie z GPS lub tradycyjną mapę. Korzystaj ze znakowanych szlaków turystycznych. Pamiętaj o odpowiednim ubiorze, w tym zakrytych, najlepiej wysokich butach. 2. Pamiętaj, że w lesie i jego pobliżu nie wolno używać ognia. A ognisko wolno palić tylko w miejscach do tego wyznaczonych – po uzgodnieniu z miejscowym leśniczym, który wyda specjalne, czasowe pozwolenie. Dlaczego to takie ważne? Bo gdy służby leśne obserwują las z wież, mogą wziąć twoje ognisko za pożar i wezwać na miejsce straż pożarną. Warto też wiedzieć, że informacje o stopniu zagrożenia pożarowego można śledzić na stronie Lasów Państwowych. 3. W lesie znajdziesz specjalne tablice informacyjne. A na nich ostrzeżenia o ewentualnych zagrożeniach lub o objęciu części lasu zakazem wstępu. Nie lekceważ tych informacji. 4. W lesie możesz natrafić na różne gatunki zwierząt i roślin. Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli spotkasz dzikie zwierzę. Najlepiej spokojnie oddalić się na bezpieczną odległość, a agresywne zachowanie zwierząt zgłosić leśnikom. Gdy znajdziesz ranne zwierzę, powiadom o tym urząd gminy lub służby leśne. W lesie zwróć też uwagę na tzw. tereny zamknięte np. strzelnice oraz poligony i bazy wojskowe. Nie zbliżaj się do terenów oznaczonych jako objęte zakazem wstępu. 

   

  5. Las to doskonałe miejsce na wypoczynek i aktywność fizyczną. Sprawdź leśne trasy biegowe, rowerowe i inne szlaki turystyczne na stronie Lasów Państwowych.

  Wypoczynek w domu i na podwórku

  1. Nie baw się na ulicy lub w bezpośrednim jej otoczeniu. 2. Zawsze uważaj w czasie jazdy na rowerze. Używaj kasku, przestrzegaj przepisów drogowych, jeżeli to możliwe korzystaj z drogi dla rowerów, dokładnie rozejrzyj się zanim ruszysz. 3. Nie ufaj osobom obcym i nie przekazuj im żadnych informacji dotyczących adresu, domu, rodziców. 4. Nie przyjmuj jedzenia, napojów ani słodyczy od nieznanych osób. 5. Unikaj kontaktu z dzikimi zwierzętami, bezpańskimi psami, które choć miłe i spokojne mogą być niebezpieczne i dotkliwie Cię pogryźć czy zarazić wścieklizną. W razie kontaktu z psem zachowaj spokój, nie uciekaj, nie krzycz, nie wykonuj szybkich ruchów. Jeżeli pies zaatakuje przyjmij postawę żółwia. Kucnij, zwińcie się w kłębek, chroniąc głowę 6. Zawsze, gdy usłyszysz dzwonek lub pukanie do drzwi sprawdź, kto to. Wyjrzyj przez okno lub spójrz przez wizjer w drzwiach. Nie wpuszczaj do mieszkania osób nieznajomych!!! 7. Przygotuj kartkę z najważniejszymi numerami telefonów, pod które możesz zadzwonić w razie potrzeby. Jeżeli nie masz w domu telefonu, a coś Ci zagraża – zaalarmuj sąsiadów.

  Zachęcam do pobrania:

  a) bezpłatnej aplikacji RATUNEK, szczególnie przydatnej podczas wypoczynku nad wodą i w górach – więcej informacji o aplikacji można znaleźć na stronie www.ratunek.eu, b) bezpłatnej aplikacji PIERWSZA POMOC W SYTUACJI ZAGROŻEŃ, stanowiącej kompendium wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy a także wielu innych czynności ratowniczych – więcej informacji o aplikacji można znaleźć na stronie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kinetise.appecad62ba35362c 295d10c651422ad817&hl=pl.

   

  Wszystkim uczniom życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku!

  Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Grali

   

   

   

 • Spotkanie z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

                          WAŻNE !!!

  Informujemy, że 24.06.2019 o godzinie 17:00 w sali nr 1 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do przedszkola  na rok szkolny 2019/2020

  Zapraszamy również na

  DNI  OTWARTE W PRZEDSZKOLU:

  Dorawa  Maria          25.06.2019 godz. 10:00-11:00

  Brewka Barbara       05.07.2019 godz. 10:00-11:00

  Hippler Hanna          10.07.2019  godz.10:00-11:00

  Kalla  Hanna             21.08.2019 godz. 10:00-11:00

  Eichler Dominka      26.08.2019  godz. 10:00-11:00

   

   

 • Skrócone zajęcia lekcyjne.

  Dnia 12.06. oraz 13.06.2019 będą skrócone lekcje ze względu na bardzo wysoką temperaturę. Odbędą się wszystkie lekcje, będą trwały po 30 minut. Odwóz dzieci nastąpi według następującego harmonogramu:

  12.45 Duża Cerkwica

  13.00 Zamarte

  12.35 Orzełek, potem Płocicz, Dąbrowa i Witkowo

  Dzieci z klas I-III do czasu odwozu o 12.35 będą przebywały w świetlicy pod opieką nauczyciela.

  Organizacja dnia przedstawiać się będzie następująco:

  1 -lekcja 8.00-8.30

  2 -lekcja 8.40-9.10

  3 -lekcja 9.20-9.50

  4 -lekcja 10.00-10.30

  10.30.-10.45 obiad

  5 -lekcja 10.45-11.15

  6 -lekcja 11.25-11.55

  7 -lekcja 12.05-12.35

   

   

 • Szkolna wycieczka do Wrocławia i Lipska (3-6.06.19.)

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolna wycieczka do Wrocławia i Lipska (3-6.06.19.).

 • 15 lat Kamienia w UE

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 15 lat Kamienia w UE.

  W piątek 31 maja uczniowie klasy VI a i VI b gościli w urzędzie miasta i gminy Kamień. Podczas spotkania zapoznali się z realizowanymi zadaniami, które wykonała gmina ze środków europejskich. Informację oraz odpowiedzi na pytania udzielała p. Natalia Szczepańska.

 • Wycieczka klasy VI a i VI b do Sztutowa, Sopotu i Gdańska

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka klasy VI a i VI b do Sztutowa, Sopotu i Gdańska.

 • MŁODZI GŁOSUJĄ - SZKOLNE WYBORY

 • Sprawozdanie z wycieczki szkolnej w Pieniny

  PONIEDZIAŁEK 06.05.2019r

   

   Już o 400  nad ranem spotkaliśmy się wszyscy przed stadionem przy ul.Szkolnej, aby rozpocząć niezapomnianą podróż.

    Przejazdem mogliśmy podziwiać uroki miejscowości m.in. Tucholi, Świecia, Torunia, Łęczycy, Łodzi oraz Częstochowy. W międzyczasie znalazła się również chwila na przerwę śniadaniową oraz skorzystanie z toalety.

   Około 1230 rozpoczęliśmy zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce w dwóch grupach.

  Na uwagę zasługuje fakt, iż  Kopalnię Soli „Wieliczka" w 2007 roku w plebiscycie dziennika „Rzeczpospolita” czytelnicy uznali za jeden z siedmiu cudów Polski.

  Następnie około 1800  dotarliśmy do Krościenka nad Dunajcem, gdzie zakwaterowaliśmy się w Willi "Kinga".

  Tam czekała na nas obiadokolacja po, której podsumowaliśmy I dzień wycieczki.

   

  WTOREK 07.05.2019r

   

  O 700  wszyscy zebraliśmy się na śniadaniu.  Po posiłku pomimo niesprzyjającej pogody wraz z panią przewodnik wyruszyliśmy na szlak.

  Na trasie dopisywał nam wyśmienity humor. Po męczącej wędrówce dotarliśmy w okolicę szczytu Durbaszka (942 m n.p.m.), gdzie w schronisku odzyskaliśmy siły na dalszą przechadzkę.  Schodząc na dół podziwialiśmy inne zapierające dech w piersiach krajobrazy.

  Z okolic  Wysokiego Wierchu  (899 m n.p.m.) mogliśmy podziwiać uroki Pienin.

  okolicy częściowo zalesionej skalnej baszty zwanej Rabsztynem (847 m n.p.m.), Hali zwanej Cyrlą , Łaźne Skały (773 m n.p.m.),  Witkula (736 m n.p.m.) oraz Szafranówka ( 742 m n.p.m.) również były świetnym miejscem , aby

  sfotografować otaczające nas widoki oraz odetchnąć rześkim górskim powietrzem.

  Ostatnim szczytem na, który dotarliśmy była Palenica (722 m n.p.m.)

  z, której zjechaliśmy kolejką linową  do Szczawicy. Tam mieliśmy chwilę, aby zakupić pamiątki. Potem pieszo wróciliśmy do Willi " Kinga", gdzie po całym dniu wędrówki ze smakiem zjedliśmy obiadokolację. Na sam koniec dnia wybraliśmy się do źródła Marii.

   

  ŚRODA  08.05.2019r

   

  Kolejny dzień znowu zaczął się pobudką, śniadaniem oraz poranną toaletą.  Zaczęlismy pieszą wędrówkę na najwyższą skałę widokową Trzech Koron- Okrąglicę ( 982 m n.p.m.). Trasa wiodła przez przęłęcz Szopka (780 m n.p.m.). Pądążaliśmy żółtym szlakiem zachwycając się otaczającym nas bogactwem naturalnym. Ze szczytu zeszliśmy do Sromowców Niższych , a podczas zejścia zatrzymaliśmy się przy Wąwozie

  Sopczańskim. Gdy znaleźliśmy się już na dole czekał nas spływ Dunajcem na, który z niecierpliwością wyczekiwaliśmy.

  Spływ Dunajcem - na flisackiej tratwie to niezwykłe spotkanie z dziką, niezmienioną od tysiącleci przyrodą - jedna z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Dunajec wyżłobił w wapiennych skałach wąwóz zwany Przełomem Dunajca. Tradycja spływu na drewnianej tratwie zbudowanej z połączonych ze sobą wąskich łódek sięga pierwszej połowy XIX wieku. W trakcie spływu flisacy opowiadają o Pieninach przytaczając legendy o Janosiku oraz pokazując najciekawsze miejsca na trasie. Sezon trwa od kwietnia do października. Trasa rozpoczyna się w przystani Sromowce – Kąty lub w Sromowcach Niżnych a kończy w Szczawnicy Niżnej lub w Krościenku. Spływ trwa od 2 do 3 godzin. Gdy spływ dobiegł końca odwiedziliśmy jeszcze pawilon Pienińskiego PN gdzie obejrzeliśmy film krótkometrażowy, który dodatkowo pogłębił naszą wiedzę na temat PPN. Na sam koniec pieszo wróciliśmy do miejsca noclegu, a po obiadokolacji wszyscy udali się do pokoi.

   

  CZWARTEK 09.05.2019r

   

  Czwarty, przedostatni dzień naszej podróży po Pieninach zaczęliśmy od śniadania, które dostarczyło nam energii na cały dzień.

  Krótki odcinek trasy pokonaliśmy autobusem, który zawiózł  nas pod Górę Wdżar (767 m n.p.m.) , na którą weszliśmy o własnych siłach. Choć nie było to łatwe zadanie. Na samej górze pani przewodnik wypełniała każdą chwilę swoimi iteresującymi opowieściami i licznymi ciekawostkami. Kiedy zeszliśmy na dół mogliśmy

  podziwiać Wąwóz , który powstal na cześć papieża Jana Pawła II.

  Po zejściu z góry autobus zawiózł nas na parking skąd swobodnie mogliśmy udać się na zwiedzanie zamku w Czorsztynie.

  Zamek w Czorsztynie należy do jednych z najciekawszych i zarazem najbardziej tajemniczych atrakcji turystycznych regionu. Na jego temat powstało wiele legend, które przetrwały do dziś i nadal krążą zarówno wśród samych mieszkańców okolicznych miejscowości jak i przybywających do Czorsztyna turystów.

  Jednak to nie był ostatni obiekt, który zwiedziliśmy tego dnia. Po krótkim odpoczynku rozpoczęliśmy wędrówkę do schroniska pod Bereśnikiem (843 m n.p.m). W schronisku znalazł się czas na regenerację oraz wypicie pysznej gorącej czekolady. W trakcie zejścia do Szczawnicy zawitaliśmy na placu Dietla. Stanowi on reprezentacyjny plac uzdrowiska, który jest też środkiem założenia urbanistycznego wymyślonego przez Józefa Szalaya. Powstał w XIX wieku po zasypaniu koryta Szczawnego Potoku. Do lat po II wojnie światowej miejsce to pełniło rolę Rynku. Stamtąd wróciliśmy do miejsca zakwaterowania.

   

   Piątek 10.05.2019

   

  Ostatni dzień naszego pobytu w Pieninach, standardowo rozpoczął się śniadaniem. Następnie wszyscy byli zobowiązani spakować się oraz doprowadzić do ładu pokoje. Gdy grupa była zwarta i gotowa ruszyliśmy w drogę do domu. Podczas powrotu zatrzymaliśmy się w Wadowicach, gdzie mogliśmy bliżej zapoznać się z życiem i poczynaniami naszego rodaka Jana Pawła II. Odwiedziliśmy również piękną Bazylikę.

  Kolejnym miastem, w którym zawitaliśmy była Częstochowa – duchowa stolica Polski. Miejscowość ta posiada wiele zabytków, które mieliśmy okazję podziwiać: Sanktuarium jasnogórskie, pomniki Wyszyńskiego i rodziców Jana Pawła II. Podczas drogi powrotnej zatrzymaliśmy się, aby zjeść obiad. Do Kamienia dotarliśmy po godzinie 2300.

  Tak właśnie zakończyła się nasza pięciodniowa wycieczka w Pieniny.

   

   

   

   

 • 5 c wystawia "Mity greckie"

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 5 c wystawia "Mity greckie".

 • VI Festyn rodzinny

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Krajeńskim
  ul. Szkolna 3 89-430 Kamień Krajeński
 • (+48) 52 388 65 03

Galeria zdjęć