Nawigacja

 • NAJLEPSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

 • Szkolna i klasowe wigilie

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolna i klasowe wigilie .

 • Jasełka szkolne

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Jasełka szkolne.

 • OBOWIĄZEK INFORMACYJNY – ODBIERANIE DZIECKA

  Na podstawie art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkolno- Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Krajeńskim, ul. Szkolna 3, 89-430 Kamień Krajeński, tel.: 52 388 65 03.
  2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: inspektor@cbi24.pl.
  3. Kategoria danych osobowych udostępnionych Administratorowi to: imię i nazwisko, seria i numer dowodu osobistego, telefon kontaktowy w zakresie niezbędnym do realizacji celu jakim jest uwierzytelnienie osoby odbierające dziecko z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Krajeńskim oraz wykonywanie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
  4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
  5. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. c) i d) ww. Rozporządzenia.
  6. Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.

  7. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych w których posiadaniu jest Administrator,
  ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku
  gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

  9. Pan/Pani dane osobowe zostały pozyskane od przedstawicieli ustawowych dzieci.

  10. Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie będą one podlegały decyzjom, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu,
  w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 • DYPLOM

 • SZOPKI BOŻONARODZENIOWE

  SZKOLNY KONKURS NA SZOPKI BOŻONARODZENIOWE

 • Wspaniała "Magia Świąt"

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wspaniała "Magia Świąt".

 • Mikołajki na sportowo

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki na sportowo.

 • "Magia Świąt w Kamieniu"

 • Szkolne Mikołajki

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolne Mikołajki.

  Podtrzymywanie mikołajkowej tradycji ma miejsce nie tylko w rodzinie. Co roku na początku grudnia w naszej szkole inicjowanych jest wiele działań przygotowujących na przyjście św. Mikołaja.  Każda klasa wykonała  okolicznościową gazetkę. Na godzinach wychowawczych dzieci dzieliły  się prezentami. Odbył się  Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej. Dzieci ubrane w mikołajkowe czapki obdarowywały wszystkich   życzliwością  i uśmiechem.   Swoją radością  podzieliły się  również w nietypowy sposób. Pani Grażyna Mazur ze swoją  klasą  II b  ogłosiła  zbiórkę ,,żywności''  dla zwierząt znajdujących się w sępoleńskim schronisku.  Uczniowie  z rodzicami zareagowali na pomysł i podarowali prezenty swoim ,,młodszym braciom'' jak mówił o zwierzętach święty Franciszek z Asyżu. Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłóbka. Więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!

 • Gwiazdka dla zwierzaków.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gwiazdka dla zwierzaków..

  Uczniowie naszej szkoły, ich rodzice i nauczyciele uczestniczyli po raz kolejny w akcji "Gwiazdka dla zwierzaków". Wspomagaliśmy Fundację  "Psie Nadzieje". Zebrane dary: sucha karma, konserwy, żwirek, koce, ręczniki i maty trafiły do bezdomnych zwierząt w schronisku w Sępólnie. Uczniowie klasy III a przygotowali plakaty propagujące nasze przedsięwzięcie. Pan Waldemar Kędrak zaoferował pomoc w przewiezieniu darów do schroniska. Dziękujemy wszystkim za okazane serce i liczny udział w zbiórce. Byliście wspaniałymi Mikołajami!

 • Andrzejkowa zabawa

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Andrzejkowa zabawa.

  Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze pierwszaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zebrali się więc większą gromadą, by wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. 

 • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną

 • SZKOLNY KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

     W miesiącu listopadzie 2019 roku został zrealizowany konkurs na projekt kartki świątecznej o tematyce bożonarodzeniowej wykonanej techniką komputerową.

    W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieniu Krajeńskim. Do komisji konkursowej wpłynęły 164 prace wykonane przy pomocy komputerowych narzędzi graficznych.

    Wyróżniono kartkę świąteczną zaprojektowaną przez Pawła Swobodzińskiego ucznia klasy VIIIa. Wyróżniona kartka została wydrukowana w drukarni i wraz z życzeniami wysłana do sprzymierzeńców szkoły.

  Gratulujemy :)

 • Magia Świąt

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Magia Świąt.

   

  W klasie 2b rozpoczęły się przygotowania do Świąt. Na pierwszy ogień poszły stroiki w postaci choinek wykonanych z kolorowych piórek. Uczniowie pracowali pod kierunkiem pani Malwiny Kamińskiej. Mama Konrada dostarczyła również potrzebne materiały. Serdecznie dziękujemy!

  Choinki będzie można nabywać podczas Magii Świąt w najbliższą sobotę. Zapraszamy do zakupów!

   

 • Klasa I B z certyfikatem "Klubu Kumpli"

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Certyfikat dla I B.

 • Liga Minisiatkówki Mini Volley

     Liga Minisiatkówki Mini Volley Cup 2020

  w Człuchowie. I turniej.

   

  W czwartek 28 listopada br. odbył się pierwszy turniej ligi mini siatkówki Mini Volley Cup 2020. W turnieju wzięły startowało 12 drużyn z Człuchowa, Konarzyn, Brus, D. Cerkwicy, Sępólna Krajeńskiego i  Kamienia Krajeńskiego.

        Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny w kategorii „czwórek’’ dziewcząt. Był to pierwszy udział w rywalizacji dziewcząt, które od września uczestniczą w zajęciach SKS, gdzie  doskonalą swoje umiejętności w zakresie piłki siatkowej. Bardzo dobry występ odnotowała drużyna w składzie: D. Betin, M. Teresińska, J. Dropiewska, M.  Cyborowska. Dziewczęta pokazały się z bardzo dobrej strony. Stoczyły  zacięte mecze, z których trzy wygrały i dwa nieznacznie przegrały. SP Kamień I pokonało rywalki z D. Cerkwicy, Sępólna i Brus. Uległy zespołom z Konarzyn i  Człuchowa. Ostatecznie zajęły  7 miejsce.

         Drugiej drużynie złożonej z dziewcząt, które dopiero zaczęły uczęszczać na  treningi nie udało się wygrać żadnego meczu. Drużyna w składzie M. Kutzmann, M. Turulska, M. Pick, M. Orzech, K. Burzych zajęła 12 miejsce.  Rywalizacji przyglądały się i dzielnie kibicowały pozostałe uczestniczki zajęć z siatkówki J. Mazur, N. Woś, A. Szylka, A. Apądzińska, J. Ciepluch.

       Zwycięzcom całego turnieju została reprezentacja z D. Cerkwicy, która pokazała bardzo wysokie umiejętności. Gratulujemy. Po zawodach  wszystkie dziewczęta aktywnie wypoczywały korzystając z pobytu na  basenie.  Kolejny turniej odbędzie się w lutym.

   Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

 • Szkolny kalendarz adwentowy 2019

 • Gość na lekcji języka polskiego w klasie Vb

 • "Drzwi Otwarte"

  Dnia 03.12.2019 roku od godziny 17.00-18.00 odbędą się "Drzwi Otwarte" dla rodziców. Będą one okazją do spotkania się z nauczycielami jeszcze przed wystawieniem ocen.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Kamieniu Krajeńskim
  ul. Szkolna 3 89-430 Kamień Krajeński
 • (+48) 52 388 65 03

Galeria zdjęć